Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsem tady jako turista

Gran Canaria je ostrov, jehož ekonomika je postavená na turistickém ruchu, na všech možných i nemožných činnostech, jejichž cílem je obsloužit milióny lidí, kteří sem každoročně přijíždějí strávit dny své dovolené.

S turisty se setkáte na každém kroku, a také všude se setkáte s lidmi, kteří turistům nabízejí své služby. Mezi ty základní patří ubytování. Dalo by se říci, že všechny karty v této sféře drží v rukách velké hotelové řetězce, ale velkou skupinu turistů obslouží i menší ubytovací zařízení nebo i jednotliví soukromníciNejvětší výběr ubytování se zárukou naleznete na webu booking.com.
 
Přehled všech ubytovacích zařízení na Gran Canaria je ZDE
 
Ještě stále většina turistů jezdí na Gran Canarii s cestovními kancelářemi. Má to své výhody, ať ve službách delegáta, hromadné dopravě z a na letiště a do hotelu a v ceně za ubytování, která je pro cestovní kanceláře ve většině případů nižší než pro jednotlivce. 
 
Nabídku dovolené na kanárech od všech českých cestovních kanceláří najdete zde - 
 
  
Podívat se ale můžete i na výrazně širší nabídku dovolených od německých či rakouských cestovních kanceláří, stačí si zadat termín a vybírat! 

Mezi námi se ale najdou i tací, kteří služeb cestovních kanceláří využívají jen sporadicky a organizují si dovolenou sami. Pro ně jsme připravili tento NÁVOD. Sami si najdou vhodnou dopravu a ubytování podle jejich gusta. V dnešní době, pokud netrváte na přímém letu na ostrov, je možné vybrat z desítek variant leteckého spojení a dovolenou na kanárech vhodně zkombinovat třeba s prohlídkou Londýna, Madridu, Lisabonu, Bruselu, Milána či Barcelony. Co se týká ubytování, tato skupina cestujících nemůže cílit na hotelové komplexy, které mají pod patronací velcí touroperátoři, ale spíše vyhledávají výhodné nabídky soukromníků či komplexů bungalovů, které jsou někdy i na půl využívány turisty a na půl trvale bydlícími. I zde se naskýtá řada možností, kde na internetu vhodné ubytování najít, tím nespolehlivějším zdrojem je web booking.com, jehož vyhledávač Vám tady nabízíme. 

 

Hledat hotely  

 

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar
 

Pro nabídku ubytování pouze na Gran Canaria klikněte na tento ODKAZ.

 

 
 

 

 
TOPlist