Jdi na obsah Jdi na menu
 


E-SHOP : potraviny, nápoje, kosmetika, drogerie, dárky

E-SHOP PRO NÁVŠTĚVNÍKY GRAN CANARIA*

  GRANCANARIASHOP.CZ 

klip-prst.jpg 

UPOZORNĚNÍ: provoz e-shopu je pozastaven, děkujeme za pochopení. O obnovení činnosti vás budeme informovat. 

* zboží dodáváme pouze na Gran Canaria

Nakupte během své dovolené potraviny, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, kosmetiku, drogerii, potřeby pro domácnost, cigarety a doutníky, dárky i suvenýry.

Vše jsme vybírali tak, abyste měli jednoduché stravování, pokud se rozhodnete ušetřit za all-inclusive a sami si vařit.

Potraviny a vše ostatní si můžete v e-shopu objednat i v klidu domova ještě před cestou na Gran Canaria, nebo v průběhu pobytu zde a my Vám zboží vybrané z e-shopu přivezeme až k Vám do hotelu, aparthotelu, apartmánu, bytu,  prostě do místa, které uvedete v objednávce.

My zajistíme zboží podle Vaší objednávky, přivezeme Vám jej, Vy si jej vyložíte u sebe a po příchodu z pláže jen sáhnete do zásob a uvaříte. Nemusíte se bát toho, že se vaše dovolená změní v dostihy mezi pláží a obchodem, jen proto, abyste nakoupili.  Proto jsme tady my s e-shopem.

Náš eshop je k dispozici převážně těm, kteří chtějí na dovolené ušetřit nejen na letenkách, ubytování, ale také na útratě za věci denní potřeby.

A vězte, že ceny jsou v turistických lokalitách až o 80% vyšší než tam, kde nakupujeme pro Vás my! 

Letět na Gran Canaria a zpět se dá i za 2 tisíce na osobu, ubytování si můžete zajistit levné, díky například portálu booking.com nebo airbnb, bydlet se dá na ostrově i za 5 tisíc za týden pro celou rodinu (bez stravy).  

Nyní k tomu máte možnost si i doopravdy levně nakoupit jídlo a pití.

A vše, spolu s letenkami a hotelem, zvládnete v klidu domova.

 

 

 
 

 

 
TOPlist