Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zapůjčení auta na Gran Canaria

Vážíme si každého zákazníka, ale víme, že ne všechny uspokojí naše nabídka výletů

Když už se rozhodnete si auto půjčit, využijte nabídku kvalitních autopůjčovenCICAR, Avis, EuropcarHertz a další, které nabízejí vozy ve velmi dobrém technickém stavu. Kdo zde na ostrově žije ví, že nejsou drahé nebo levné autopůjčovny, ale jen spolehlivá nebo stará a špatně opravovaná auta a pokud s autem vyjedete například do hor, může se vám šetření draze nevyplatit.

Námi doporučované prověřené autopůjčovny nabízejí auta s kvalitním pojištěním, nabídky jsou vždy včetně DPH (IGIC) a nikdo s vámi nebude hrát hru na plnou nebo poloprázdnou nádrž či po vás nebude chtít dokoupení pojistky či další triky.

Koronavirová krize způsobila, že mnohé autopůjčovny zkrachovaly a další svůj vozový park výrazně zmenšily. Aut je výrazný nedostatek a je nutné je rezervovat mnoho týdnů dopředu. 

Upozorňujeme naše čtenáře, že nevlastníme autopůjčovnu a ani není v našich silách auta zajistit či zapůjčení zprostředkovat. Autopůjčovny vyžadují rezervaci od osoby, která si bude vůz půjčovat a podepisovat smlouvu o zápůjčce.  Je nutné se se svým požadavkem obrátit přímo na konkrétní autopůjčovnu. Děkujeme za pochopení. 

 

 
 
 

 

 
TOPlist